Gezintisinden kendinizi alamayacağınız Liman Caddesinin sadece 50 m uzağında olan Apart Otelimiz, Huzurun ve Hareketliliğin ayrılabildiği, Dilediğiniz Ambiyansı, size seçme şansı veren eşsiz bir yerde bulunmaktadır. Sahile sadece 10 dakika mesafede olup, Yat Limanı ve Ayışığı Parkı da Ayaklarınızın altındadır.

You are welcomed in our Apart Hotel, where You can enjoy Silence and Mobility in different Spaces. The most popular Shopping Arcade is only 50 m far from You. Also the Beach Promanade and Marine is 10 min to go. The advantageous Shopping way in Turkey are the Bazaars for sure, witch takes Place in Kemer every Tuesday from 09 o’clock untill 8 o’clock PM, in front of our Apart.

Unser Apart Hotel bietet Ihnen Ruhe und Mobilitaet zugleich. Wir liegen nur 50 m entfernt von der beliebtesten Einkaufstrasse von Kemer und nur 10 min. zu der Strandpromenade bzw. zu der Marina. Die günstige variante um einzukaufen sind natürlich die Wochenmaerkte in der Türkei, welches in Kemer jeden Dienstag von 09:00 bis 20:00 Uhr vor unserem Apart befindet.

5380

Happy Customer

12000

Hours of Work

65000

Photos Taken

Antalya Kemer

Kemer, Akdeniz kıyısında, Antalya’ya 40 kilometre uzaklıkta olan bir ilçesidir. 1980’li yılların başına kadar küçük bir köy iken son 20 sene içinde açılan tesislerle Türk turizminin en önemli merkezlerinden biri haline gelmiştir. Önce köy sonra kasaba olduktan sonra 13 Eylül 1991 yılında da ilçe statüsünü kazanmıştır.

Kemer, Antalya

Kemer hakkında yabancı yazılar buraya gelecek.